• Kamares Indian Restaurant Hint Yemekleri Kıbrıs Girne - Yemek Masası ve Yemekler
  • Kamares Indian Restaurant Hint Yemekleri Kıbrıs Girne - Yemek Masası ve Bardaklar
  • Kamares Indian Restaurant Hint Yemekleri Kıbrıs Girne - Yemek Masası ve Bardaklar 2

Hakkımızda

Kamares Hint Lokantası Hakkında

Girne Edremit'te bulunan Kamares Restoran ve Bar müşterilerine orjinal hint yemekleri ve Tandoori kebabıyla Ada'ya Hindistan'dan gelen şeflerle ev sahipliği yapıyor.

Kamares Indian Restaurant Hakkında

Kamares İsmini Bizanslılar zamanında bulunan ilk antik anıttan alıyor ve aynı zamanda bu bölgeninde ismi olarak geçiyor.

Kamares Hint Lokantası ve Bar'da çok geniş bir menü ve birçok seçenek sunuluyor. Başlangıçlar ve Naan Ekmekleri Tandoori Kebablar, Kori, Tikka Masalla Jalfrezi, Korma, Rara, Tava Saag, Madras , Bhuna , Sebze, Deniz Ürünleri, Biryani (Pilav) Spesiyaliteler, Çocuk Menüsü , Tatlılar ....

Yemek menüsü gibi içki ve şarap menüsü de etkiyeci ve uygun fiyatlarla.

Ana Yemekler Hindistan'dan getirilen orjinal gümüş tabaklarda şık ve etkiyelici bir sunumla servis ediliyor. Yemeklerdeki baharat, acı ve sıcaklık arasındaki güzel uyum yakalanmış.

Kamares Hint Lokantası ve Bar'da dışarıda ve içeride bulunan çocuk oyun alanları dikkat çekici. Bu şekilde çocuklu aileleleri restorana çekerek, sıkılmadan saatlerini geçirmelerine olanak sağlanıyor.

Lokantanın kapalı alan kapasitesi 100 kişi, teras 100 kişi, ve yemeklerin mutfaktan direkt olarak asansörle gönderildiği çatı katı terası, önü kesilmeyen deniz ve dağ manzarısına sahip.

Gayet uygun fiyatlarla, unutulmaz bir hint yemeği şöleni yaşamak istiyorsanız, Kamares Hint Lokantası ve Bar doğru adres